Голова ОВК по округу №206: Технічні члени ДВК - це вже традиція

13:13, 05 липня 2016

 Політика Вибори
Анатолій Сульдін

Голова ОВК округу №206 Анатолій Сульдін. Фото: Мар'яна Харді

Сьогодні, 5 липня, відбулося засідання Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 206. На порядок денний було винесено питання про внесення змін до складу дільничних виборчих комісій.

У нас робота налагодилася, але комісія працює у дуже жорсткому графіку – майже цілодобово. Вчорашнє замінування жодним чином не відбилися на роботі ОВК. До того ж сьогодні надзвичайних проблем в роботі комісії немає, тож казати, що ці виборі на грані зриву не варто. Раніше у роботі комісії боролися дві частини: одна відстоювала одну думку, інша – іншу. Але тепер вже всі члени ОВК зрозуміли, що потрібно працювати у рамках законодавства та працюють більш-менш злагоджено. Щодо формування ДВК, то серед подань були особи, яких ми не змогли або знайти, або додзвонилися за вказаними номерами. Нині всіх цих людей ми замінюємо у робочому порядку. Сьогодні зранку було дуже багато подань, а по обіді частина комісії їде працювати до Ріпок, а інша частина буде чекати на подання.

Так прокоментував засідання голова ОВК Анатолій Сульдін.

Зауважимо, що на початку засідання члени ОВК проголосували за нові подання на членів ДВК, які надійшли зранку, а потом частина комісії почала готуватися до поїздки у село Ріпки, яке також являються частиною 206-го округу. Інша частина комісії залишилися у Чернігові та, у разі потреби, мала б приймати нові подання на членів ДВК. За словами Сульдіна, остаточний штат ДВК буде сформовано вже сьогодні-завтра. Втім, члени ДВК вже прийняли присягу та працюють.

Нагадаємо, що робити подання на членів ДВК кандидати у депутати/партії мали право строком до 1 липня. Втім, їх більшу частину було подано в останній день, а члени ОВК визначили їх як «технічні», адже їх номери телефонів не сходилися з іменами, які були зазначені у документах. Тож тепер ОВК займається заміною «технічних» членів ДВК на реально існуючих людей.

За словами нового голови ОВК по округу №206 Анатолія Сульдіна, ця ситуація виникла через те, що у штабах кандидатів люди просто нефахово спрацювали. Річ у тім, що десятки подань були складені в алфавітному порядку, але найголовніше, що потенційні члени ДВК мали реєстрацію у Львівській області, або навіть іншій країні тощо.

Так звані «мертві душі» зазвичай потрібні для того, щоб зірвати роботу ДВК, адже якщо «мертвих душ» у складі комісії більшість, то ДВК не має кворуму, відповідно, працювати вона не має права.

За словами Сульдіна, у Чернігові робота ОВК відбувається набагато спокійніше, ніж у Києві, а надалі, - переконує він, - буде ще спокійніше. Втім, команда Інформаційного порталу ProCn продовжує стежити за подіями в ОВК.

ОВК 206 5 липня
ОВК 206 5 липня
ОВК 206 5 липня
ОВК 206 5 липня

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації