Якщо у Чернігівських супермаркетах дохне риба, то її заморожують або готують, але все одно продають

Якість харчів у чернігівських магазинах

Якщо у Чернігівських супермаркетах дохне риба, то її заморожують або готують, але все одно продають

До редакції Інформаційного порталу ProCn звернулися наші читачі з проханням поширити інформацію щодо сумнівної якості харчів в одному з супермаркетів Чернігова.

Так, днями в одному з найбільших супермаркетів Чернігова вони помітили, що в акваріумі з живою рибою «плаває» й одна мертва. Працівники магазину на зауваження, звісно, відреагували та одразу виловили мертву рибу.

Втім, на слова «Дякуємо!», які промовили наші читачі, працівниці супермаркету відповіли, що дякувати нема за що, бо дохла риба все одно з’явиться на вітрині, але вже у замороженому вигляді, або її приготують для відділу кулінарії.

А потім ще додали: «Приходьте до нас на роботу – і не таке побачите! До речі, тут, під акваріумом, має бути кондиціонер. Але його немає, бо наше керівництво «даремно» не витрачає гроші, натомість виставляють «гарні» ціни на зіпсовану продукцію. Вчора рибу привезли – сьогодні здохла!».

З етичних міркувань називати, який саме супермаркет «воскрешає» дохлу рибу в інших відділах, ми не можемо, але фото риби вашій увазі пропонуємо. До речі, вона й на вигляд відрізнялася від інших, мала дивні білі плями, - запевняють читачі Інформаційного порталу ProCn.

Кожен чернігівець має ретельніше перевіряти свіжість продукції, яку йому пропонують в магазинах та на ринках, адже останнім часом в області зросла кількість людей, у яких діагностовано гострі кишкові інфекції.

За інформацією Держсанепідемслужби України у Чернігівській області, лише протягом 17-23 червня захворіло 67 осіб, половина з яких діти. За тиждень до цього показники були вдвічі меншими.

Пропонуємо вашій увазі перелік продуктів, які стали причиною захворювання:

  • фрукти чи овочі – 25 випадків;
  • молочні продукти – 14 випадків;
  • м'ясні продукти – 13 випадків;
  • яйця курячі - 8 випадків;
  • рибні продукти – 6 випадків.

Сподіватися на те, що працівники супермаркету будуть сумлінно виконувати свої обов’язки не слід, бо, як бачимо, їхнє керівництво цього просто не вимагає. Втім, якщо ви потрапите в аналогічні ситуації, то надсилайте матеріали на нашу редакційну пошту news@pro.cn.ua, або власноруч додавайте на сайт Інформаційного порталу ProCn через форму реєстрації.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації