Підприємства Чернігова заборгували працівникам більше 14 мільйонів гривень

12:10, 29 червня 2016

Економіка
державна фіскальна служба в Чернігівській області

Прес-служба державної фіскальної служби у Чернігівській області повідомила, що загальна сума заборгованості із заробітною платою по Чернігову станом на 1 травня становить більше 14 мільйонів гривень.

Працівники 25 підприємств міста мають питання до своїх керівників стосовно повної оплати їхньої праці. Прес-служба державної фіскальної служби у Чернігівській області повідомила, що загальна сума заборгованості із заробітною платою по Чернігову станом на 1 травня становить більше 14 мільйонів гривень.

Разом з тим середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Чернігові зросла. За перший квартал 2016 року вона становила 3 549 гривень.

Нагадаємо, що протягом січня-травня поточного року надходження  до Державного бюджету від діяльності митниці склали  1789 млн. грн. Найбільші суми митних платежів нараховані за результатами оформлення добрив, тютюнової сировини, сигарет, шин та покришок та ін.. За результатами митного оформлення даних груп товарів до бюджету надійшло понад 1 276 млн. грн., що становить понад 71 відсоток від загальної суми коштів. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації