Ігор Ушарук: “Завдання не змінюються: перша п’ятірка, а краще тріо лідерів”

17:44, 26 червня 2016

Ігор Ушарук

Результати минулого сезону можна розділити на два етапи: провальне перше коло, де «Десна» зайняла 11-е місце

Виконавчий директор чернігівської «Десни» дав коментар, щодо підсумків минулого сезону та планів на майбутній.

Щодо результатів минулого сезону 2015\2016:

«Результати минулого сезону можна розділити на два етапи: провальне перше коло, де «Десна» зайняла 11-е місце, при завданнях бути в п’ятірці та більш-менш якісну весняну частину, де чернігівцям вдалось змінити ситуацію та піднятись на 8-е місце. На жаль, перша частина чемпіонату зіграла вирішальну роль»

Щодо газону та інфраструктури на чернігівському стадіоні імені Гагаріна:

«Керівництво нашого клубу, зробивши правильні висновки з домашніх ігор, де ми втратили цілу купу очок, вже розпочали реконструкцію стадіону. За планом, 1-го липня ми здамо тренувальне поле, а вже 1-го серпня повинні закінчити основний газон. Але, так як полю треба “постояти” та пройти перевірку, скоріш за все перші дві домашні гри «Десна» проведе за межами Чернігова. Не залишимо поза увагою і адміністративний корпус та готельний комплекс стадіону»

Щодо зимових новачків «Десни»:

«Прихід взимку нових футболістів, звісно, дуже допоміг. Особливо вписалися до складу команди Коберідзе та Максименко. Також до основи потрапили Фаворов, Чорноморець, Банасевич. Всі вони провели весняну частину на високому рівні, тим паче їм є куди зростати. Але є і недоліки трансферної політики, на жаль, ми знову прорахувались з нападником»

 

Щодо сьогоднішніх трансферів та планів на міжсезоння:

«Ми вже підписали Махновського, досвідченого воротаря, у якого звичайно були пропозиції з інших клубів, але поговоривши з тренером, побачивши які цілі ставить клуб, він погодився перейти до нас. Команда збирається 27 червня, а готуватись будемо, скоріш за все, на базі інтернату РВУФК (Республіканське вище училище фізичної культури), бо як вже було сказано, в Чернігові йде реконструкція газонів»

 

 

Щодо завдань на наступний сезон:

«Завдання не змінюються: перша п’ятірка, а краще тріо лідерів. Формувати команду будемо більш молодими та технічними гравцями, а також підписувати їх на 1,5 роки, як мінімум, щоб не змінювати команду кожні півроку»

За інформацією SportArena.com

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації