В Ніжині має з’явитися навчальний полігон для резервістів

14:25, 26 червня 2016

Суспільство
Полігон для резервістів

В Ніжині має з’явитися навчальний полігон для резервістів. Фото: Юлія Ковтун

Найближчим часом в Ніжині може з’явитися пілотний проект з будівництва навчального полігону для резервістів. Для реалізації такого задуму Ніжинська міська рада запланувала виділення 240 тис грн.

Про це повідомляє заступник військового комісара Чернігівської області, підполковник Вадим Лільчицький.

За його словами, окремий полігон для резервістів нині дуже необхідний, тож Ніжинська міська рада разом із Чернігівським обласним військовим комісаріатом вже почали працювати у цьому напрямку. Вже навіть виділено спеціальну територію, яка знаходиться поблизу аеродрому.

Якщо в Ніжині з’явиться такий полігон, то військкомату вже не доведеться збирати резервістів у Гончарівському та Десні, де розташовані військові бази.

Натомість резервісти проходитимуть навчання на міні-полігоні, де скоро з’явиться декілька бліндажів, які нині знаходяться у зоні збройного протистояння на сході України. Разом із тим на новому полігоні передбачається облаштування тактичного поля, смуги психологічних перешкод, стрільбища та місця для тактичної медицини тощо.

Ми плануємо, що полігон буде облаштовано до кінця літа. Це суттєво зекономить кошти, які ми раніше витрачали на перевезення.

Підкреслив заступник військового комісара Чернігівської області, підполковник Вадим Лільчицький.

Зауважимо, що полігон пустувати не буде, адже у вільний від навчання резервістів час, там відбуватимуться заняття з військово-патріотичного виховання. А після вдалого відкриття полігону в Ніжині, аналогічні проекти можуть поширитися й іншими областями України.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації