Головний поліцейський Чернігівської області оформлює пенсію за інвалідністю?!

17:15, 24 червня 2016

Едуард Альохін

Начальник головного управління поліції в Чернігівській області Едуард Альохін. Фото: Міністерство внутрішніх справ

Скандалів навколо Чернігівської поліції з кожним днем стає все більше. Безпричинне звільнення двох молодих поліцейських, яким керівництво Обласного УВС прикрило бездіяльність «своїх» поліцейських «старої гвардії», відкрив «ящик Пандори». Вся інформація, яка раніше зберігалася в таємниці, тепер щодня виливається в засоби масової інформації. За словами поліцейських все більше офіцерів відмовляється миритися з відсутністю реформування місцевої поліції, і нав'язування старих схем новобранцям. Сьогоднішній день не став винятком.

Сьогодні начальника Головного управління Нацполиції Чернігівщини помітили в профільній лікарні УВС. Як розповіло нашому виданню джерело цього медичного закладу, Едуард Альохін ось вже кілька днів проходить лікарсько-консультативну комісію.

Причина проходження комісії проста - Едуард Альохін оформлює для себе медичний висновок про групу по інвалідності. Довідка про інвалідність потрібна головному поліцейському області для оформлення пенсії.

Полковник невпевнений у своєму найближчому майбутньому - такі сигнали виходять зі стін МВС, і дублюються в кулуарах влади, адже переатестацію Едуард Альохін, швидше за все, не зможе пройти. Саме тому головний поліцейський готує для себе постійний дохід після звільнення з поліції. Єдина різниця із звичайною пенсією – це збільшена сума за рахунок всіляко приписаних пільг.

Наприклад, наше джерело стверджує, що Головний поліціант чернігівській області декілька днів провів у зоні проведення АТО. Як відомо, чиновники середньої й вищої ланки не беруть участь в бойових діях, а, навпаки, відвідують зону АТО для отримання статусу «Учасник бойових дій», і «Учасник АТО». Відповідні статуси дають право на отримання безлічі пільг, в тому числі і безкоштовне виділення земельних ділянок під забудову, а також земельних ділянок під ведення сільського господарства, і багато інших переваг.

Активну допомогу Едуарду Альохіну в даній справі надає його давній соратник Володимир Духно. Адже, в квітні цього року, Головний Поліцейський області допоміг Володимиру Миколайовичу успішно пройти переатестацію і стати Начальником відділу по боротьбі з корупцією Чернігівського УБОЗУ.

Нагадаємо, що Володимир Духно був засвічений за часів правління Януковича. Він захищав інтереси луганського керівництва УМВС Чернігівщини. Під його наглядом «збиралася данина» для поставлених чиновників з Луганська данину з місцевих бізнесменів, як раз в цей час у Чернігові з'явилися нові незаконні гральні заклади. У часи Революції Гідності відзначився тим, що фінансував і забезпечував обласний «Беркут» і цивільних найманців, яких прийнято називати простим словом «тітушки».

Скільки буде отримувати Едуард Альохін на Пенсії?

Цивільні активісти підрахували приблизний заробіток Головного поліцейського після оформлення пенсії. Отже:

  1. Оклад полковника поліції 2400 грн. + 2400 грн (надбавка за особливі умови несення служби в поліції в розмірі 100% посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальне звання).
  2. Зарплата Начальника Головного управління (вислуга від 19 до 22 років) - 22579 грн.

Таким чином, місячне грошове забезпечення Едуарда Альохіна (без урахування премій) - 27379 грн.
Поліцейським пенсії нараховуються згідно Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Стаття 21 встановлює пенсію по інвалідності I групи - 70%, II групи - 60%. Таким чином Альохіну нарахують - з урахуванням 3% за кожен з двох додаткових років вислуги - 20314 грн пенсії. І це не рахуючи пільг і надбавок за статус «учасника бойових дій»

Таким чином, вийшовши на пенсію, Головний Поліцейський області може отримати свій звичайний офіційний заробіток, і не турбуватися про старість.

Журналісти Інформаційного порталу ProCn зв'язалися з прес-службою Управління МВС у Чернігівській області, де нам сказали, що причина відвідування лікарні Едуардом Альохіним їм не відома.

Ви можете звернутися до нього безпосередньо в Facebook.

порадив начальник відділу зв'язків з громадськістю Управління МВС у Чернігівській області Сергій Бриль.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації