"Чернігівське відлуння" фінішувало

16:41, 24 червня 2016

Чернігівське відлуння

Вистави виконувались різними мовами, українською, англійською, італійською, грузинською, російською.

Завершився XVIII Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння», який проходив з 19 по 23 червня, у  Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

До нашого міста приїжджали актори з США, Швеції, Грузії, Білорусі та зі столиці України – Києва.

Фестиваль моновистав незвичайний і цікавий тим, що тут грає тільки один актор. Саме він передає всю емоцію та почуття глядачеві.

Було зіграно вісім постановок. Чернігів представили заслужені артист та артистка України – Володимир Банюк та Оксана Гребенюк. Вони виступили з виставами – «Іуда Іскаріот» (Л. Андреєв) та «Целофанове щастя» (К. Ходікян) відповідно.

Гості зі столиці – Ганна Яремчук та Станіслав Мельник, виступили з такими виставами як, «Третя молитва» (Я. Верещак) та «Новеченто» (А. Баррікко).

Зарубіжні актори зіграли наступні постановки:

  • Олена Дудич (Білорусь) – «Едіт Піаф» (О. Дудич);
  • Еліас Файнгерш(Швеція) – «Соло з оркестрової ями» (К. Климовські і Е. Файнгерш);
  • Бремнер Даті (США) – Мюзикл «Кабаре» (за К. Рассел-Кінгом і Р. Бернсом);
  • Отар Чікобава (Грузія) – «Могильщик» (А. Рошка).

Вистави виконувались різними мовами, українською, англійською, італійською, грузинською, російською.

На завершення фестивалю своїми враженнями від проведення «Чернігівського відлуння» поділилися фундатори фестивального руху моновистав в Україні: Президент–художній керівник фестивалю «Відлуння» Ніна Мазур та мистецтвознавець, заслужений діяч мистецтв України Василь Неволов. Вони зауважили, що Чернігів достойно прийняв від Хмельницького естафету «Відлуння», утворивши «вольтову дугу» неймовірної мистецької напруги, відзначили високий рівень виконавської майстерності учасників фестивалю та організаційного забезпечення, окреслили перспективи подальшої співпраці з Чернігівським театром та запевнили, що «Чернігівське відлуння - 2017» має відбутися!

Зі словами вдячності на адресу керівництва області та міста за сприяння у проведенні фестивалю звернувся генеральний директор театру Сергій Мойсієнко, а головний режисер театру Андрій Бакіров подякував організаторам і учасникам фестивалю, які відгукнулися на запрошення і приїхали до Чернігова, а також шановним чернігівським глядачам – за відданість театральному мистецтву, прихильне сприйняття творчих робіт виконавців моновистав, зацікавлене ставлення до експериментальних проектів театру та підтримку нового мистецького проекту під назвою «Чернігівське відлуння».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації