30 червня стартує 15-та чернігівська студентська республіка

16:10, 24 червня 2016

В Чернігові
студреспубліка чернігів

З 30 червня по 2 липня діятиме організоване наметове містечко на лівому березі річки Десна на веслувальній базі ЧОО ФСТ «Україна».

«Позитивні сценарії модернізації Чернігівщини: роль громад і молоді» саме таку назву має тема цьогорічної «Студентської республіки» яка відбудеться з 30 червня до 2 липня у Чернігові.

Молодь і є тією рушійною силою, що може змінити нашу країну на краще. Запрошую молодих та амбіціозних людей взяти участь в 15-й чернігівській регіональній «студреспубліці».

зазначив один з організаторів Студреспубліки Олександр Щерба.

В учасників заходу є нагода стати Студентським мером або депутатом Студентського магістрату нашого регіону, а у майбутньому представляти Чернігівщину на всеукраїнському етапі та поборотись за звання Студентського президента України-2016/2017.

Цього року, ви можете взяти участь у квесті, в турнірі з рольової гри мафія, в кубку КВН, фото-конкурсі, фестивалі аматорського відео та багатьох інших розвагах і подіях.

Зазначимо, що з 30 червня по 2 липня діятиме організоване наметове містечко на лівому березі річки Десна на веслувальній базі ЧОО ФСТ «Україна». Що б стати учасником фестивалю потрібно зареєструватися на офіційному сайті студреспубліки.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації