Верховна Рада продовжила повноваження чернігівських ЖЕКів

14:10, 24 червня 2016

Суспільство
ЖЕК

Народні депутати України прийняли законопроект №4680 «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку»

Народні депутати України прийняли законопроект №4680 «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», згідно з яким повноваження ЖЕКів продовжуються на невизначений термін. За це рішення проголосувало 259 народних депутатів з 365.

Нагадаємо, що раніше з 1 липня цього року система радянських ЖЕКів мала б піти у забуття. Їх повині були замінити ОСББ.

начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц вважає, що в Чернігові мало ініціативних людей і на сьогоднішній день створено лише 34 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Верховна Рада дала час громадянам, що б ті почали створювати ОСББ. Чернігівці в цьому плані пасивні. Також у нас проживає багато пільговиків яким байдуже хто обслуговує його будинок. А поки обслуговувати будинки будуть ті ж ЖЕКи.

додав Ярослав Куц.

Нагадаємо, на реалізацію «Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК у Чернігові на 2016-2018 роки» передбачено 25 з половиною мільйонів гривень.

UserCommentAvatar

Сміття та поводження з твердими побутовими відходами – проблема багатьох населених пунктів. Вирішити питання можна тільки об'єднавши зусилля декількох громад. Як саме можна успішно реалізувати подібний проект за моделлю

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації