У міського голови Ніжина новий заступник

10:55, 01 квітня 2016

Політика
Сесія Ніжинської міської ради. Фото: НМР

Сесія Ніжинської міської ради. Фото: НМР

У середу, 30 березня, на сесії Ніжинської міської ради розглядалося декілька десятків питань, тому сесія частково була перенесена і на п’ятницю. Зокрема, було погоджено чергового заступника Ніжинського міського голови Анатолія Лінника.

Хоча, на початку сесії зареєструвалося 32 депутати, проте за годину з’явилося ще чотири обранці, тож вперше явка цього скликання міськради досягла 100%. Разом із тим депутати почали практикувати поіменне голосування.

Найбільше уваги привернули питання  затвердження структури апарату виконавчого комітету та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Хоча спочатку фракція «Самопоміч» й наполягала на економії бюджету шляхом оптимізації апарату виконкому, проте зрештою 21 депутат проголосував «за» нову структуру.

Не менше дискусій викликала й постать потенційного заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – С. Дзюби. Він не зміг назвати жодного інвестиційного проекту, який реалізовано за його сприяння, більше того він не зміг назвати навіть власного реалізованого проекту. Проте, за нього проголосувало 22 ніжинські депутати.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації