Чернігівських поліцейских звільнили за вказівкою депутата Ляшківця

19:05, 21 червня 2016

Суспільство
Едуард Альохін

Інформацію про особисту зацікавленість у звільненні двох поліцейських підтвердив кандидат у депутати по 206-му округу Дмитро Блауш. Фото: Gorod.cn

Останнім часом чернігівці все більше скаржаться на бездіяльність поліції, яка замість того, щоб впроваджувати у дію так звану «поліцейську реформу», слухають прямі накази зверху, потім  ще й «віддуваються» за керівництво власним звільненнями.

Так, на минулому тижні Інформаційний портал ProCn вже писав про те, що начальник головного управління поліції в Чернігівській області Едуард Альохін особисто звільнив двох працівників з формулюванням «за неналежне виконання обов’язків».

Інформацію про особисту зацікавленість у звільненні цих поліцейських пізніше підтвердив кандидат у депутати по 206-му округу Дмитро Блауш, який на одному з круглих столів зізнався, що це саме він написав депутатське звернення на ім’я Голови областної поліції, щоб той «вплинув» на поліцейських. І Альохін, звісно, «вплинув». Це й не дивно, адже він обіймає свою посаду завдяки квоті Радикальної партії, яку й представляє Блауш.

Дивує те, що "вплив" за зверненням однопартійців відбувається позачергово, а заяви громадян постарінке, найчастіше так і залишаються не розглянутими.

Нагадаємо, що на торішніх виборах до парламенту по 205-му округу головний міліціонер Чернігівщини неабияк підіграв штабу Геннадія Корбана, на користь якого тоді Дмитро Блауш зняв свою кандидатуру. Як відомо, саме за вказівкою Альохіна минулого літа міліція відпустила автомобіль з великою сумою грошей, який належав представникам партії «Укроп».

Втім, вибори виборами, зв’язки зв’язками, але без причини були звільнені двоє молодих людей: слідча чернігівського відділу, лейтенант поліції Діана Карпенко та оперуповноважений карного розшуку, старший лейтенант поліції Артем Тупиця.

Разом із тим методи роботи Дмитра Блауша продовжують дивувати, адже він не гребує використанням адмінресурсу. Так, громадські активісти вже спіймали його на тому, що він проводив засідання штабу в кабінеті голови Чернігівської райдержадміністрації. І знову дане грубе порушення Законодавства було проігноровано місцевою поліцією.

Як бачимо старі методи системи МВС України швиденько впроваджуються у систему «нової поліції». Підтвердженням цьому стало не лише звільнення поліцейських, для прикриття інших (за інформацією джерела в МВС) – по лише одній вказівці однопартійця –  а й продовження кришування, замість боротьби, грального та наркобізнесу в Чернігові, різке збільшення дорожньо-транспортних пригод  зі смертельними наслідками на фоні бездіяльності нової поліції тощо.

Саме тому журналісти Інформаційного порталу ProCn починають власне розслідування щодо сумнівної  діяльності «нової поліції».

UserCommentAvatar

Все відбулось 15 червня, а 16 поліцейських звільнили. Кігітін, що нев курсі подій? Він особисто оголошував наказ по міськвідділу, але без присутності тих кого звільняв, у них був вихідний день після чергування?...

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації