На Чернігівщині Фірсову довіряють менше, ніж скандальному Соколову

13:55, 20 червня 2016

Вибори
Єгор Фірсов

За статистичними даними Фірсов поступається навіть «довірою виборців» скандальному екс-міському голові Чернігова Олександру Соколову

Кандидат у депутати по виборчому округу №206 Єгор Фірсов, який називає себе проєвропейським політиком, днями презентував «власну» соціологію щодо політичних вподобань жителів цього округу. Цікаво, що презентовані ним цифри кажуть про те, що Фірсов зрештою не отримав великого рейтингу серед місцевих жителів.

Разом із тим Фірсов поступається «довірою виборців» навіть скандальному екс-міському голові Чернігова Олександру Соколову, який востаннє брав участь у виборах восени 2015 року від партії «Наш край».

Наведені командою Фірсова статистичні дані, були виведені в результаті телефонного опитування протягом 12-15 червня, яке здійснив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Згідно з соціологією КМІСу, колишньому міському голові довіряє 15,6% опитаних жителів виборчого округу №206, разом із тим рівень довіри Єгору Фірсову складає 15,5%. На перший погляд здається, що різниця у 0,1% - це нібито дуже мало. Але ми маємо звернути увагу на всі «але».

Соколов, за понад десятирічний вік роботи в місті, отримав скандальну репутацію, а днями навіть повідомив, що не братиме участі у цих виборах. Якби там не було, але те, що довіра до Фірсова поступається у рейтингу людині зі скандальною репутацією говорить лише про те, що на Чернігівщині люди не готові підтримувати «парашутистів» з Донецька.

До того ж під час дослідження використовувався метод комп’ютеризованих телефонних інтерв’ю, а соціологи встигли опитати за цей час лише 808 чоловік. Разом із тим статистична похибка цього дослідження з ймовірністю 0,95 сягає 3,6%. Тобто при різниці рівня «довіри» Соколова і Фірсова у 0,1% ми ще маємо й похибку до 3,6%.

Виходить, що так би мовити «проєвропейський» кандидат з Донецька програє місцевому скандальному «комсомольцю» Соколову, який навіть на вибори не йде.

UserCommentAvatar

У нас доверяют тем парашютистам,кто дает через разные фонды по 300-500грн.Что-то в статье таких не вспомнили.Цель статьи-утопить одного из кандидатов.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації