Як в Чернігові готуються відзначати державні свята

19:45, 18 червня 2016

В Чернігові
Конституція України

Всі основні заходи відзначатимуться в період з 24 по 28 червня в рамках мультифестивалю «CherVen».

Православні християни на п'ятдесятий день після Великодня святкують Трійцю, а 28 червня українці відзначають річницю прийняття Конституції України. Таким чином чернігівці кілька днів будуть вихідними. Святкування в нашому місті розпочнуться в п'ятницю 24 червня:о 10:00 – в державному обласному архіві відкриється тематична фото документальна виставка, а о 15:00 – в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбудеться святковий концерт до Дня Конституції України.

Проте, основні заходи відзначатимуться в період з 24 по 28 червня в рамках мультифестивалю «CherVen». Концертні програми різних колективів міста чернігівці зможуть побачити,як в Центральному парку культури та відпочинку, так і в міському палаці культури. До речі саме в останньому, 26 червня, о 18-00 відбудеться ще й фестиваль молодіжного гумору «Хрущ-2016».

зазначив начальник управління культури міської ради Юрій Ткач.

А 29 червня, о 18:00, в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбудеться творчий захід «Його неповторний пісенний світ» до Дня Конституції України.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації