Кандидат у депутати Єгор Фірсов презентував «власне» соціологічне дослідження

19:40, 17 червня 2016

 Політика Вибори
Єгор Фірсов

Кандидат-самовисуванець Єгор Фірсов. Фото: Мар'яна Харді

Сьогодні, 17 червня, кандидат у депутати по виборчому округу №206 Єгор Фірсов в громадському прес-центрі «Ініціатива» поспілкувався з журналістами та водночас презентував їм соціологічне опитування політичних вподобань чернігівців, яке здійснив Київський міжнародний інститут соціології.

Політичні вподобання чернігівців вивчали за допомогою телефонних дзвінків

Так звану «Соціально-політичну ситуацію в окрузі №206» в червні цього року презентувала довірена особа кандидата Єгора Фірсова Денис Каплунов. Так, польовий етап дослідження тривав протягом 12-15 червня. За цей час соціологи встигли опитати близько 800 людей. Показово, що ціна дослідження склала близько 6-ти тис грн.

Згідно з представленою статистикою, 32,5% людей коли-небудь чули про Максима Микитася та довіряють йому, 15,6% довіряють Олександру Соколову, а ще 15,5% - Єгору Фірсову. На четвертому місці з результатом в 11% опинився Юрій Власенко, ще по 2-3% набрали Сергій Гарус, Дмитро Блауш та Ігор Андрійченко.

З урахуванням того, що колишній Чернігівський міський голова Олександр Соколов вчора повідомив, що не братиме участі у цих виборах, а Максим Микитась для Єгора Фірсова є «червоною ганчіркою», проти якої останній намагається боротися нібито нерівними силами, Фірсов запропонував висунути єдиного кандидата від так званих «демократичних та опозиційних сил».

За словами Фірсова, він не претендує на те, щоб «єдиний кандидат» був обраний за результатами соціологічного дослідження, яке він замовив, адже у цій соціології головним конкурентом Микитася зазначається Єгор Фірсов.

В першу чергу ця соціологія важлива для нас. Ми розуміємо, що перемогти у провладного кандидата важко, тож ми маємо висунути єдиного кандидата від демократичних сил. Пропоную за тиждень-два провести ще декілька аналогічних соцопитувань та визначити, хто із кандидатів може поборотися з Микитасем. До цього часу все може змінитися.

переконаний Єгор Фірсов.

Єгор Фірсов продовжує будувати свою кампанію «проти» Микитася

На прес-конференції Єгор Фірсов постійно говорив про іншого кандидата по 206-му округу – Микитася. Цікаво, що обидва кандидати не місцеві, але дуже хочуть перемогти на виборах саме у Чернігові.

Микитась почав свою роботу ще до початку виборів, але всіляко заперечував, що балотуватиметься. Його команда залучила роботу фонду («Поліський оберіг» - авт.), адже до цього ним керував Атрошенко. Ми повинні не дати Микитасю прийти до влади.

переконував журналістів Фірсов.

Фірсов: Я не знаю, чому інші не висловилися під час включення з Чернігова

Журналісти Редакції сайту ProCN, які були присутні в студії Савіка Шустера декілька тижнів тому під час прямої трансляції з Чернігова, запитали, чому ж це включення було таким однобоким, чому  там йшла мова лише про одного кандидата – Фірсова, до того ж люди, які взяли слово у прямому ефірі та добре відгукувалися про Фірсова, взагалі нікому невідомі.

На ці запитання Фірсов відповів впевнено, але його думка була протилежна словам самого Савіка Шустера, який прокоментував це включення наступного дня в прямому ефірі. За версією Фірсова, включення з Чернігова було анонсовано заздалегідь як включення, під час якого слово міг взяти будь-який кандидат у депутати. За словами Савіка Шустера, журналісти телеканалу «3S.tv» вирішили підтримати Єгора Фірсова за те, що той колись підтримав їх.

Єгор Фірсов повідомив, що не має відношення до «усного попередження», яке було висунуто Сергію Соломасі

На прес-конференцію Фірсова завітав секретар ОВК по округу №206 Сергій Соломаха, який повідомив Фірсову, що у той момент, коли Соломаха перебував на круглому столі, організованому громадською мережею «ОПОРА», у приміщення ОВК нібито прийшов сам Єгор Фірсов та не зміг подати документи.

Саме тому Сергій Соломаха, який нібито під час робочого часу перебував на круглому столі разом із головою ОВК Євгеном Артеменко, призвів до складнощів з прийняттям документів. За цей вчинок більшість членів комісії вирішила винести Сергію Соломасі «усне попередження». Втім, за словами представників «ОПОРи», таке рішення виходить за межі компетенції членів Окружної виборчої комісії. На це Фірсов відповів неочікувано:

Мене там не було, кожен день я спілкуюся з людьми та іноді роблю перерви для особистих зустрічей. Натомість я і мій штаб, мої юристи, із задоволення допоможуть вам оскаржити винесену вам «догану».

сказав Фірсов.

Запитували у кандидата й про зв'язок із забудовником Юрієм Тарасівцем, який нібито має таку ж репутацію як і Микитась у Києві. Фірсов, знову ж таки відхрестився від того, що його щось із ним пов'язує, окрім спільного політичного минулого у партії «УДАР». Відхрестився Фірсов і від того, що він співпрацює з Анною Коваленко, яка днями на своїй конференції цитувала Фірсова. А на заувагу медійників, чому ж він з Донецька приїхав балотуватися до Чернігова відповів, що у депутата, мовляв, немає прописки.

Команда Єгора Фірсова
Команда Єгора Фірсова
Команда Єгора Фірсова
Єгор Фірсов
Єгор Фірсов
Єгор Фірсов
Єгор Фірсов

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації