Головний поліцейський Чернігівської області Альохін «прибирає» неугодних йому копів?!

19:30, 17 червня 2016

Едуард Альохін

Начальник головного управління поліції в Чернігівській області Едуард Альохін. Фото: Міністерство внутрішніх справ

Начальник головного управління поліції в Чернігівській області Едуард Альохін звільнив двох працівників поліції з формулюванням «за неналежне виконання обов’язків». Без роботи залишилися слідчий чернігівського відділу лейтенант поліції Карпенко Діана Віталіївна та оперуповноважений (карного розшуку) старший лейтенант поліції Тупиця Артем Станіславович.

Ці поліцейські, на відміну від інших, сумлінно та чесно виконували свої професійні обов’язки, чим, вочевидь, «перейшли» комусь дорогу, через що стали неугодними керівництву обласної поліції.

зауважило джерело ProCn в правоохоронних органах.

За його словами, в лавах Чернігівської поліції наразі йде «війна інтересів». Атестацію пройдуть не всі, і зайві конкуренти «своїм» не потрібні.

Привідом для звільнення став скандал навкруги Чернігівської поліції, яка охороняла захід одного з кандидатів в депутати по 206му округу. Про який декілька днів тому писали усі ЗМІ Чернігова.

А коли з’являється привід і повісити темні схеми на рядових поліцейських, і здихатись не угодних, то це улюблена справа в нашому управлінні МВС. А тим, що залишаться вже названи суми за успішну здачу атестації.

ділиться внутрішніми секретами наше джерело з МВС.

Схожі схеми - «вішати справи» та виходити «сухими з води» - працювали раніше в системі МВС України, але реформа МВС обіцяла прибрати цей підхід щодо громадян і навіть до колег.

Не в перший раз спливаюча інформація про побори для вступу до Чернігівської поліції та для переатестації міліціантів надає все більше підстав вважати, що обласне керівництво поліції, не закінчивши реформу на місцевому рівні, намагається повернутися до «порядків» часів Януковича і чесні та порядні поліцейські йому не потрібні.

Цю думку, мабуть, можуть підтвердити чисельні публікації активістів в соціальних мережах з інформацією про кришування грального та наркобізнесу, про закриття одних порушників, та перерозподіл нелегального бізнесу серед «своїх». Про внутрішні побори та вибіркові розслідування.

На захист звільнених поліцейських вже виступили активісти та представники громадських організацій, які висловили своє незадоволення свавіллям пана Альохіна.

Зі свого боку редакція ProCn продовжить розслідування щодо озвучених нашим джерелом фактів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації