ProCn - це актуальна інформація про Чернігів та Чернігівську область, а також народні новини, аналітика по широкому спектру інтересів: починаючи від політики і закінчуючи процесами в суспільстві.

Наші новинні стрічки оновлюються постійно і в реальному часі, висвітлюючи останні тенденції в політиці, економіці, спорті та культурі.

Наша команда не тільки ділиться новинами, але і дає можливість порівняти інформацію з публікаціями наших колег.

Відмінною особливістю ресурсу - є 100% авторський контент, а також відсутності ангажованості, що подавалася.

Наша команда подає лише факти, а домисли ми залишаємо в "плітках".

При цьому відбираючи найважливіші новини, ProCn не обмежує інформаційне поле своїх читачів. Адже до сайту підв`язана стрічка новин наших колег і будь-який користувач порталу при бажанні зможе порівняти не тільки саму інформацію, а й під яким соусом вона подана.

Ми не обмежуємося новинами офіційних засобів масової інформації. Опублікувати свою інформацію має можливість кожен бажаючий. Все, що потрібно - зареєструватися і написати свій матеріал. До перевірки фактів матеріал користувача буде опублікований в «стрічці пліток», якщо інформація підтверджується, матеріал буде автоматично опубліковано в розділі «Народні новини».

Саме завдяки актуальності і багатогранності подачі інформації, ProCn читають зовсім різні люди: представники влади всіх рівнів, помічники і радники державних управлінців, топ-менеджмент чернігівських підприємств, офісні працівники, творча інтелігенція, викладачі зі студентами та домогосподарки.

 

Офіційні реквізити:

Інформаційний портал ПроСіен

 

Адреса редакції: м. Чернігів, вул. Шевченка, 42/207, 14000

Тел. +380947121441

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації